Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii

Varianty

Vyskúšajte si tak plnú verziu aplikácie. Až do 31. 8. 2020 majú všetci užívatelia prístup do plnej verzie aplikácie zadarmo. Od septembra potom môžete využívať buď verziu Start, alebo si rovnou zakúpiť plnú verziu. Tá bude dostupná samostatne v e-shope alebo ju dostanete zadarmo k nákupu programu POHODA.

s limitmi bez limitov
Funkcie mPOHODA Start mPOHODA
Záznamy v dokladových agendách
(faktúry a predajné doklady)
100 ?Do každej dokladovej agendy môžete zadať až 100 záznamov. neobmedzene
Záznamy v cenníku 100 neobmedzene
Záznamy v adresári 20 neobmedzene
Počet IČO 1 1
Počet užívateľov neobmedzene neobmedzene
eKasa ? Tlačiť na eKasa tlačiareň môžete iba z  mobilných aplikacích mPOHODA pro Android a iOS, nie z webovej aplikácie.
Obmedzenie prístupu užívateľov do 31. 12. 2020
Cenník
Cudzie meny
Objednávky
Ostatné funkcie ?Prehľad všetkých dostupných funkcií nájdete v pomocníkovi aplikácie.
Evidencia predajných cien ?Táto funkcia je dostupná iba v prípade synchronizácie s programom POHODA, resp. POHODA Start.
Tlačové zostavy
Prepojenie s účtovným programom ?Prehľad záznamov, ktoré je možné synchronizovať, nájdete v pomocníkovi aplikácie. Do programu POHODA je samozrejme možné preniesť údaje len z tých agiend aplikácie, ktoré obsahuje aj vami používaný variant programu POHODA. Verziu Start je možné napojiť na program POHODA Start.
Cena pre vlastníkov programu POHODA
s aktuálným predplatným SERVIS
zadarmo zadarmo
Cena za rok (do 31. 12. 2021) zadarmo 75 EUR ?V predaji od augusta 2020.
Ceny sú uvedené bez DPH
Fakturujte hneď,
plaťte až od 1. 9.

Viete, že k nákupu programu POHODA môžete získať aplikáciu mPOHODA zadarmo?

Ak by sa vám okrem mobilnej aplikácie hodil aj komplexnejší účtovný systém, potom je pre vás ideálnym riešením práve zakúpenie programu POHODA. Vďaka tomu totiž automaticky získate prístup taktiež k plnej verzii aplikácie mPOHODA. Program aj aplikácia spolu samozrejme spolupracujú, medzi oboma systémami môžete prenášať niektoré doklady a ďalšie záznamy.POHODA