Vystavte s mPohodou Start až 100 faktúr zadarmo

mPOHODA je intuitívna aplikácia, s ktorou vystavíte faktúry a ostatné predajné doklady rovno v teréne. Zjednoduší vám tiež komunikáciu s účtovníčkou, doklady z aplikácie jej totiž prenesiete online a definitívne sa tak zbavíte zložitého papierovania.

ZALOŽTE SI ÚČET

začnite hneď, je to zadarmo

V Start verzii vystavíte až 100 faktúr zadarmo

Využívajte 100 % funkcií, vrátane tých prémiových

Údaje jednoducho pošlete priamo svojej účtovníčke

Na webe alebo ako mobilná aplikácia pre Android a iOS

Celý predajný proces

Nie je to len o faktúrach, v mPohode vystavíte zadarmo pokladničné doklady, predajky, ale napríklad aj objednávky, pričom položky z nej ľahko prenesiete rovno do faktúry alebo výdajky. Samozrejmosťou je ale tiež zálohová faktúra, ktorej odpočet môžete vykonať priamo vo vydanej faktúre.

Predajné doklady v aplikácii mPOHODA

Prepojenie s účtovným programom

Aplikáciu mPOHODA je možné napojiť na účtovný program POHODA, so svojou účtovníčkou tak môžete vzájomne zdieľať údaje alebo ich prenášať z jedného systému do druhého. Účtovníčka nemusí prepisovať faktúry, vy zase nebudete musieť myslieť na odovzdávanie dokladov. Môžete si tiež nastaviť pravidelnú dobu, kedy má k synchronizácii dôjsť, výmena údajov tak bude prebiehať automaticky.

Synchronizácia s programom POHODA

Niečo naviac

Vo verzii Start si môžete naviac zadarmo vyskúšať i prémiové funkcie, ktoré sú normálne dostupné až v najvyššej verzii. Konkrétne to je práve automatická fakturácia a tiež vystavovanie upomienok pre faktúry z omeškania. A naviac, kedykoľvek si nebudete vedieť dať rady, môžete si pozrieť náš e-learningový kurz pre začiatočníkov alebo na niektorý z mininávodov.

Porovnanie variantov aplikácie mPOHODA

Vystavte si svoju prvú faktúru