Prepojenie online fakturácie s účtovným programom

Žiadne stresy s papierovačkami, nikto sa nemusí už o nič starať. Či ste účtovník alebo podnikateľ, prepojenie online fakturácie s účtovným programom POHODA šetrí čas i peniaze.

Založenie účtu

Zaregistrujte sa v aplikácii mPOHODA a vytvorte novú účtovnú jednotku. Tú môžete založiť taktiež priamo zo svojho účtovného programu POHODA. Fakturovať zadarmo a online je možné prakticky hneď – online na webe.

Prepojenie s účtovníctvom

Aby ste mohli synchronizovať údaje, stačí povoliť v programe POHODA aplikácii prístup. Ak ste si účtovnú jednotku v aplikácii mPOHODA založili prostredníctvom svojho účtovného softvéru, prepojenie už je automatické.

Zdieľanie údajov

Po nastavení synchronizácie máte ako podnikateľ potrebné údaje na fakturáciu v teréne vždy po ruke a ako účtovník prehľad o všetkých vystavených dokladoch. Kedykoľvek budete chcieť vzájomne zdieľať údaje, stačí znovu synchronizáciu spustiť.

Dokonalý prehľad o dokladoch klientov

Starosť o faktúry svojich klientov môžete hodiť za hlavu, údaje z aplikácie sa prenesú priamo do programu POHODA. Bez prepisovania. Za pár chvíľ.

Prehľad funkcií je aktuálny k verzii 12.0, všetky novinky nájdete vždy popísané v nápovede.
Využite výhody spolupráce na maximum

Menej papierovačiek.
Viac času navyše.

Predstavte si podnikanie, v ktorom sa nemusíte starať o odovzdávanie dokladov účtovníčke. Môžete sa naplno venovať svojim zákazníkom a všetko potrebné na fakturáciu máte po ruke.

Prehľad funkcií je aktuálny k verzii 12.0, všetky novinky nájdete vždy popísané v nápovede.
Využite výhody spolupráce na maximum

Viete, že k programu POHODA máte aplikáciu mPOHODA zadarmo?

Ako účtovná firma určite oceníte, že k sieťovej verzii účtovného programu POHODA s aktuálnym SERVIS získate zadarmo aj aplikáciu mPOHODA Pro – využite preto možnosť jej rozšírenia o ďalšie účtovné jednotky pre svojich klientov. Stačí si dokúpiť mIČO a prípadne rozšírenie mCAL pre ďalších užívateľov. Vaši klienti tak môžu pre vystavovanie predajných dokladoch používať svoju mPOHODU bez akýchkoľvek limitov a vy budete mať všetko vo svojom programe POHODA.

Vlastníte nesieťovú verziu programu POHODA? Aj vy máte mPohodu zadarmo, ale iba vo variante Basic, ktorá nepodporuje rozšírenie. Je tak potrebné najprv dokúpiť verziu Pro a k nej potrebné rozšírenie pre svojich klientov.
POHODA