Faktúry a ostatné doklady

mPOHODA vám prináša jednoduchý spôsob fakturácie online, a to v podstate odkiaľkoľvek chcete. Preto už žiadne prerábanie faktúry na žiadosť zákazníka, dohodnite sa s ním priamo na mieste, čo a v akej cene vyfakturovať.

Na výber máte z viacero druhov dokladov, od faktúry až po predajku

Odberateľa aj položky vložíte do dokladu raz dva

Odpočet zálohy alebo vybavenie objednávky vám uľahčia automatické funkcie

Získate prehľad o spárovaných dokladoch a histórii zmien

Z objednávky hneď do faktúry

Nie vždy chcete vy, alebo váš zákazník hneď vystaviť faktúru. Potom nie je nič jednoduchšie, ako vytvoriť novú objednávku priamo u zákazníka, pomocou aplikácie mPOHODA. Potom, čo mu objednaný tovar dodáte, alebo vykonáte objednané služby, jednoducho prenesiete položky z objednávky do vydanej faktúry.

Záloha vopred. To je pri predaji istota

Aby ste si boli istý, že za predaj budete mať zaplatené, vystavte odberateľovi v aplikácii mPOHODA zálohovú faktúru. Tiež pre účel úhrad faktúr sme do aplikácie pridali pokladničné doklady, vďaka ktorým budete mať o všetkých platbách vždy aktuálny prehľad.

Chcete si zrýchliť predaj tovaru?

Ak predávate tovar ako na bežiacom páse a nemáte čas vystavovať množstvo faktúr, siahnite po predajke. Postará sa o urýchlenie predaja a taktiež o vyskladnenie tovaru z programu POHODA.

Naplánujte si budúcu fakturáciu

Už váš nebaví stále dokola vystavovať rovnaké faktúry za predplatné či prenájom? Nastavte si automatickú fakturáciu a pustite z hlavy všetky pravidelne sa opakujúce faktúry. mPohoda vystaví faktúru namiesto vás a sama ju odošle odberateľovi podľa nastavenej frekvencie opakovania, trebárs raz za týždeň, mesiac či rok.

Neplatia vám odberatelia včas?

V praxi sa často stáva, že sa odberatelia dostávajú do omeškania s platbou za vystavenú faktúru a vám nezostáva nič iné, než im zasielať výzvy k zaplateniu. V takom prípade sa vám bude určite hodiť možnosť vystavenia upomienok a ich odoslanie e-mailom.

Vystavte svoju prvú faktúru online